Fluff fest 2007

26. března 2008 v 14:43 |  Power is music

FLUFF FEST 2007

Power is music, music is power...........na Fluff festu to platí o to víc. Nevím zda umím psát rádoby recenze...ale pár slov, mých pocitů nepocitů, si to více než zaslouží.
Kde jinde by si člověk mohl umřít na tolik způsobů........:) Srážkou s jiným týpkem, zatímco si plachtil nad hlavama, otřes mozku po pádu tam, kde bylo očekáváno více rukou, než-li jenom jedna; zlomená ruka, páč nebylo více pomocníků; dostal přes hlavu odhozeným ramenem od nedalekého moshe; neodhadl směr běhu při circle pittu, a tak byl ušlapán; zabit přímím nárazem do hlavy od právě projíždějící popelnice; plaval nad hladinou moře, a tak ho sežrala verlyba; teroristický útok při WOD, slisován mezi dvěma stěnami; uškrcen na mikrofonové šňůře........či: dostal depresi po návštěvě nejmenovaného stanu; nedokázal si odříct tlačenku, a tak se raději utopil; otrava po vypití jaru, předpokládaje, že to je limonáda; styděl se předevšemi típnout cigaretu a tak ji raději spolkl; převálcován při afterpárty právě projíždějícím vlakem; neměl tetování, a tak se oběsil; usmrcen po tom co si z vynylů snažil udělat fleše; přišel o zápěstí, když si snažil na něj vypálit Xko; skolaboval po tom, co se po hodině konečně narval do rourových kalhot; zabit realitou..a to přímo TV; zarmoucen k smrti bílkovinou; dostal do hlavy od právě prolítajícího stanu.......a tak dále.
Viz.:
-pár minut slávy....
Fluff fest je jeden z mála festíků, kde se snaží udržet, propagovat, ventilovat myšlenku jen jak to jde........Jakou? To, že tu nejsme sami, že je možné žít jinak, že nelze jen zavřít oči, před tím, co nechceme prostě vidět a že prostě na mnoho věcí, je už nejvyšší čas. To jsou ty stánky s limonádou, veganské jídlo, promítání dokumentů, všechny ty texty chrlící se z pódia, více LPček, než cédéček.......a ačkoliv v těch stanech (promítacích) a u info stánků je lidí pořád málo a jsou tací, kdo si stejně dají cuca absinthu (že:)), tak přes tohle všechno, a ať nám zdobí záda tetování či ne, jsou to paradoxně právě ti, co je fluff potřebuje. Páč ti se musí oslovovat. Xkařů je zde totiž dost a pokrytců se žádná akce takovéhoto rozměru nezbaví. A co se týče mě - jednoho z těch možná i pokrytců, mě fluff svým způsoběm oslovit a zamyslet se neustále dokáže. A proto to dle mě, i přes veškeré ty kelímky poházené na zemi, pořád za to stojí. Hofk...jen aby pořadatelům z toho ouzka nedošly brzy síly:(
Takže přihazuju pár obrázků..........
ačkoliv ty nejlepší si prohlédněte...kde jinde než na: Fluff-photo z xichty.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama