Kundičky a kundátoři aneb nikdy jsem nebyla tak sprostá

26. března 2008 v 20:41 |  Kikiklopovo oko

kundičky" a "kundátoři" aneb nikdy jsem nebyla tak sprostá

Srpen 2007
V tomto textu bude značně sprostých slov.......opravdu jsem nešetřila a záměrně.
Dělají přesně to, co po nich chtějí
ano..mluvím o těch rádoby tvrdých chlapáckých řečech
přes veškeré ty "kundy, píči, buchtičky, šťávy a štěrbiny."
Co označují?
Nejdříve asi ženy, ženy, které se mluvčímu líbí, nebo se alespoň předpokládá, že se mu mají líbit....ženy s kterými by velmi rád strávil noc......, řečeno po jeho "ty vole já bych šukal.........., to by byl zásun!"
Co ale opravdu označují?
Ženské pohlaví- vaginu. Konkrétněji vulgární hanlivé výrazy pro ženské pohlaví. Nadávky. To si zaslouží kratičký exkurz: Proč nadáváme? Abychom urazili, ponížili druhého. Vybili si na něm svůj vztek. Či mu pořádně od plic řekli, jak nás vytočil a co si o něm myslíme. Či ho i vyprovokovali. Proč ale takto hovořící páni nás takto chtějí urážet? Co si na nás vybíjí? Proč najednou tolik upřímnosti? A proč nás hlavně chtějí vyprovokovat? A daří se jim to? Na tento exkurz odpovím posléze.
Je to k smíchu....já vím.....nebo si říkáte, panebože co nám to cpe! Dokonce někdo si i řekne fuj..a svraští se mu čelo........Či no a co jako, říká se to, zase ta jedna z naivních holčiček.......tak co je "kurva" na tom špatný!
Abych pravdu řekla není to tak dávno, co mě označil za "kundu" i můj kamarád.........než jsem mu stačila jednu vrazit..uvedl mě do celé této šlamastiky......"Hej Kiki klid....., chápej, když o holce chlap řekne, že je to dobrá kunda, tak to je lichotka jak sviň. Chápeš, jsou kundy a pak dobrý kundy, jako fakt hezký ženský.... chápeš......" "Nechápu"....řekla jsem na to a odpověděla jsem:..."oukej, tak pak ty jsi ale pěknej čůrák." Zasmál se: "ale to je nadávka"...pak jsem se hodně dlouho smála já.
Že to tak nemyslí? Že si to říkají jen tak..mezi klukama.....? Vau.....neslyšela jsem holky, které by se bavily o klucích jako o fakt dobrých čůrácích, pérech, piňďouřích, klaccích, mrdkách, co by rády si zarazily kamsi......Neříkám, že nepoužíváme (obecně myšleno) taky sprostá slova...viz.: "šukat, mrdat....," slyším i z úst hodně holek...Ale tohle? A takhle?
Mám se opravdu s tím spokojit a poděkovat za to, že mne někdo nazve podobným způsobem a ještě mám být ráda jaký jsem to ale dnes obdržela kompliment? A jaký to doopravdy kompliment je? Že jsem v mnoha očích jen onou věcí tam dole, co slouží oněm pánům k uspokojení? Pouhou věcí, co by podle jejich slov chtěli jen vojet? Vždyť co si mám myslet jiného, když mi tím sami nazývají. Nezažila jsem holku, a to jakoukoliv, která by se necítila ponížená, když před ní takto kluci hovoří, a nemusí to být ani o ní samotné.
"Hej čum na tu kundičku, aspoň je na co se v tý kapele koukat."
Pro mne a mnoho jiných je kluk prostě "kusan, hej fakt vostrej týpek, co by maximálně stál za hřích." Pak taky ten, koho bych si dala...."jó nechala bych si říct," či "hej...tak z toho jsem udělaná," "hej ten je ale pěknej!"....když tak vzpomínám na to, co kolem sebe slyším z úst žen, když se baví o někom, kdo jim sakra padnul do oka.Či, co sama používám já.....
Výmluva na to, že jsme stejný...je dle mne nepřiměřená. Nevím jak ty, s kterýma se nesetkávám. Ale jedno je jistý....v životě jsem neslyšela, aby se některá holka vyjádřila o klukovi, tak jak se vyjadřují oni o nás. A pozor. Neházím všechny chlapi do jednoho pytle. Nedej bože.
Jdeme ale dál. Všude kolem nás jsou výborný roštěnky. Smějí se na nás z plakátů, vystrkují na nás vnady, zvýrazněné ústa rtěnkou (každý ví, že pod tímto laciným reklamním trikem se schovává zvýraznění ženské vagíny, zrovna tak jako nezpochybnitelný sexuální podtext ženy, která je vyfocená s tužkou v puse......má přemýšlet:))......to vše na nás kouká. To vše z těl dělá jen laciné kusy......koupit a prodat. Přilákat statisíce očí. Ženy si tak pomalu zvykají na to, že jsou na prodej. Jsou všude...a klidně i polonahé. Tak co. To, co je všude je pak přeci normální, ne? A co se považuje za normální...není nijak zvláštní ani špatné...prostě to je tak, jak to asi být má...normální.
Veřejnost to přece dělá, každá reklama to dělá, je to něco co je normální. A muži se pak lacině nechají vábit a kupovat. A naopak. Tak proč bychom se měly dámy divit, že nadávka jakou kunda je...,a že se jedná o tákovouhle nadávku,prostě degradovala na prosté označení ženy, která se ti líbí a s kterou bysis to nejradči rozdal....a to hned teď.
Vidí nás jako maso, jednají s námi jako s masem, tak proč by nás tak neměly i oslovovat? A ještě nám tím vlastně lichotit? Seš fakt dobrý maso.....hej ty vole...fakt maso......
Je pak ale otázkou..........kdo je větší ubožák:na jedné straně jsme to my-ženy, co se snadno.."lacině" necháme prodat.........,aby se ještě snadněji...pánové nechali koupit.
A pak.......jak máme naložit s tím, že když někoho máme a on má nás, tak ...jak opět slyším z úst pánů...."se o nás tak nevyjadřují." Má to být zase jedna z lichotek. Uvědomění si, že jsem stoupla na další stupeň, stupeň kdy jsem vlastněna, pán si na mne dělá výhradní šukací právo, a tak bacha...už se o mě takhle mluvit nebude?
Nebo prostě, pán jakoby najednou dosáhl své celistvosti, kdy je konečně po jeho boku někdo, kdo ho vyslechne, kdo mu porozumí a hlavně, kdo ho má rád. A proto by si netroufl toho někoho nazvat jen pouhou částí jednoho těla, když je tam ještě jedna část - ta nahoře, bez které by to stejně všechno bylo na hovno. Nebo právě naopak jen o tom jednom.
Vrátíme-li sek předchozímu odstavci...kdo je tedy větší ubožák. Žena, co využívá slabosti pánů, prodává své tělo či muž, co se nechává koupit. Nevyužíváme se v konečném důsledku náhodou navzájem?
Pokud takto hovořící muž (a o těch je tu právě a jen řeč) vidí ženy pouze jako objekty určené k jednomu úkonu a dává svůj postoj oněmi přízvisky veřejně v plac. Pak je to ten muž, který nemá cenu. Páč se dobrovolně, ač o tom sám neví,...nechal degradovat na ten nejnižší stupeň- stupeň, který je mu všude cpán. Stupeň, který se po něm chce. Pokud odsuneme veškeré morální zásady, veškeré naše lidství, to, co dělá člověka člověkem.........a degradujeme se sami...upozorňuji sami...na stupeň nějaké nejspodnější věci, která má ještě sloužit a být hodnocena pouze z hlediska uspokojení pánů. Pak jsme na nejlepší cestě, se stát opravdu jen zbožím. A to se chce. Páč s čím jiným lze obchodovat a na čem jiném lze tolik vydělávat. Ale kdo je zbožím doopravdy: žena, nebo muž? Nepoznáme přece člověka také a možná i jen podle toho jak nakládá se svým okolím, jak se k němu má........jak vychází s druhými? Není tedy někdo, kdo dobrovolně degraduje někoho na pouhou věc uspokojující naše potřeby spíše taky něčím- také onou věcí. Někdo, kdo se nechal ocenit, klesl, aby oceňoval druhé, které tím rovněž klesnou......... Využíváme se? Navzájem? Nebo jsme využíváni, k tomu abychom se využívali....
Kdo z nás tedy tyto voly dělá a proč se hlavně jimi dělat necháme? A není toto apel spíše na kluky, kteří takto dobrovolně sami bez jakéhokoliv studu o sobě vypovídají? Někde se začít musí.....a to místo je sám u sebe.
Tak tedy..........Proč ale takto hovořící páni nás takto chtějí urážet? Co si na nás vybíjejí? Proč najednou tolik upřímnosti? A proč nás hlavně chtějí vyprovokovat? A daří se jim to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama