Splachovátko

30. března 2008 v 15:26 |  Splachovátko (na nácky)

Splachovátko na nácky

Jak jsem řekla už jinde, každý člověk je krásný a jeho problém spočívá v tom, že o tom svém krásnu neví. Ba nechce vědět. Páč kdyby o tom věděl, tak by za toto své krásno musel nutně cítit zodpovědnost a chovat se tak, aby byl tohoto krásna hoden. Krásno mu spadlo z nebe, pro satanisty naopak vyrostlo jako tráva po dešti ze země a ateistům v tomto směru postačí, že krásno k člověku prostě patří. Člověk tak vidí druhé, uznává je jako druhé a chápe, že tenhle svět, jež je zdánlivě náš, nejde jinak obývat a spravovat než-li spolu. Každý chytrý člověk si je tohoto spolu vědom a nejen onoho spolu, ale hlavně si je vědom onoho "pospolu". Ví, že je to právě různorodost kultur ona jinakost, která činí světem to, co je a jež nás denně obohacuje. Ví, že je v něm tolik ze všeho páč "dennodenně" tolik ze všeho používá. Nebýt lidí na východě asi neznáme orientální koření a nepijeme tak dobré čaje a konec konců i ten Američan nám sem zavlík džíny. A mohla bych jít ještě dál do dob dávných, kdo kde co vynalezl, kdo k nám přivezl brambory, jak se k nám vůbec dostalo písmo a algebra a já nevím co ještě.
(Teď je důležité udělat malou, ovšem velmi podstatnou odbočku, nerada bych totiž, aby to, co jsem právě řekla…, vypadalo jako nějaká propagace globalismu. Všichni víme, že i toto vzájemné ovlivňování má nejen své klady, ale také své zápory, kterých není málo. Chtěla jsem tím spíš vypíchnout ten obrovský lidský potenciál, díky němuž dnešní člověk (obzvláště západní) může dělat, co dělá ač si to kolikrát i neuvědomuje. Nechci se tu pustit do žádného hodnocení atd., jelikož myslím, že to není v mých silách.)
A to vše právě tím, že ač se to nezdá a ač je to kolikrát opravdu o hubu, tak víme, že jsme tu spolu, a že jsme právě takový jací jsme jen díky tomuto spolu. No a pak Vám si brousím po internetu a narazím na nácka, jež se mne snaží přesvědčit, že vlastně toto spolu vůbec neexistuje, páč vše se musí podřídit ve jménu zachování Evropské rasy. Uzavřít se do katakomp a nepustit. Ostatní nepotřebujeme, páč si vlastně vystačíme úplně sami- my nadřazená to rasa. Vše, co se vymyká jasně stanovené doktríně dokonalého a vhodného člověka hodit ze skály jako ve starověkém Římě. Tato nadutost mně zaráží ze všech úhlů, na které se na ni jako takovou, asi jakožto patologický nádor bující v ještě nehotovém a zakomplexovaném mozku, mohu podívat. Tento člověk pak toto tvůrné a obohacující spolu degraduje na spolu čistě zdánlivé, jež spolu vlastně vůbec není, páč spolu se nikdy nerovná jeden. Jeho spolu se tak střebává pouze do onoho boje proti. Zatímco "normální člověk" si je vědom dvou rovin spolu a pospolu, nácek žije pouze v jedné: proti, spolu vůči všemu jinému. Jak by vypadal takový jeho národ, jež by byl podle jeho slov čistý? A kde tuto čistotu bere? Jak po tomto všem, co jsem napsala nahoře si je vůbec jist, že ona čistota vůbec existuje. A budeme-li trochu přemýšlet jeho hlavou nechce on to vlastně vytvořit určitou záchodovou mísu, jež by desetkrát denně poléval Domestosem, aby se zbavil onich bakterií, jak on říká: nebezpečného plevele? A všichni víme, jak to s onou přečistělou záchodovou mísou vlastně vypadá. Nemoci se šíří ještě víc. Totiž bez bakterií žít nelze, neb i náš imunitní systém chce žít také pospolu a v rovnováze. A tak si páni s dvěma S pijí své kávy, sedí na kobercích, rolujou si na vidličku špagety, chlubí se jak jsou dobří v počtech, jež se učili na počítadlech, volají svými novými Nokiemi a já nevím co ještě. Denně se rozhořčují nad levnou pracovní silou ač ani jeden by nevzal krumpáč do ruky a ani jedna by nedokázala sedět celé hodiny u pásu. Do toho pak pár těch výkřiků o tom, jak platíme na tu sebranku daně, jak je nutné to nechat pomřít. A tak za pár let musíme být svědky hromadných vražd a sebevražd, to až budou vraždit své postižené děti a to dokonce i ty, které budou chodit k logopedovi. O případech jejich dětí homosexuálů a občasných huličů ani nemluvě. Jak zajímavé, že skupina tak blízká alkoholismu tak urputně nazývá kolemjdoucí feťáky. Hold i v oblasti drog si náckové trochu nejsou jistí. A tak tihleti pání s malým P spolu vůbec nejsou. Naopak jediné co mají je právě onen Domestos, jež si tak sami na sebe kydají. Jsou Sami. A tak jim nechme jednu záchodovou mísu ať sami uvidí co to s nima udělá. Pomřou, zaostanou, neschopni jakéhokoliv vývoje a rozvoje. Jsou Sami a to nejen v tomto spletitém světě, ale hlavně sami v sobě. Tápou a za prkýnko záchodové mísy nevidí. Myslí si jak jsou nebezpeční a přitom je tu tolik rukou. Tolik moc rukou na jedno jediné splachovátko. Stačí jen zatáhnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama